Tapasztalatok

  • Sziasztok!


    Ééés megnyilt a magyar részleg is! :)
    Használja már valaki éles vagy akár teszt környezetben az i-mscp-t?


    Érdekelnének a tapasztalatok, különösen az újdonságokat tekintve, úgy mint ssl és appinstaller, hogy ezekkel milyen tapasztalataitok vannak.

    i-MSCP 1.5.3
    Plugins (latest version): ClamAV, CronJobs, DomainAutoApproval, LetsEncrypt, OpenDKIM, PanelRedirect, PhpSwitcher, PolicydSPF, Postgrey, RecaptchaPMA, RoundcubePlugins, SpamAssasin, WHMCS


  • Sziasztok!


    Ééés megnyilt a magyar részleg is! :)
    Használja már valaki éles vagy akár teszt környezetben az i-mscp-t?


    Érdekelnének a tapasztalatok, különösen az újdonságokat tekintve, úgy mint ssl és appinstaller, hogy ezekkel milyen tapasztalataitok vannak.


    Az 1.x-es verzió előtt (még a régi témával) használtam teszt környezetben meg frissítettem a fordítást, de aztán elfogyott az időt sajnos, így az új dolgokról nem tudok nyilatkozni, de tervezem, hogy újra nekiesek, mert jó lenne áttéri rá.

  • Üdvözlet


    Én használom december óta. Különösebb probléma nincs vele. Egy pár helyen a nyelvet kellett javítanom. Stabil, megbízható. Könnyen tudtam költöztetni mikor komolyabb szervert állítottam be. Több szervert is kezelek vele tök egyszerűen. Csak ajánlani tudom.

  • +1 :)


    Most ugrok neki, first install :D


    Érdekes lesz, nem vagyok rendszergazda..


    update: hihetetlen, ezzel tizedannyit(semmit) nem xoptam mint más isp panelekkel :) Eddig OK !

    ubuntu 12.04 | i-MSCP 1.1.0-rc4.7

    Edited once, last by Lazarevics ().

  • Code
    1. apt-get update && apt-get install -y bzip2 perl && cd /usr/local/src && wget http://sourceforge.net/projects/i-mscp/files/i-MSCP%201.0.3.0/i-mscp-1.0.3.0.tar.bz2 && tar -xjvf i-mscp-1.0.3.0.tar.bz2 && cd imscp && perl ./imscp-autoinstall


    Ezzel a scripttel telepítettem, de nem igazán sikerül működésre bírni.

  • cd ./imscp


    épp az előbb húztam fel egyet.


    Mondjuk a de nem igazán sikerül működésre bírni nem tartalmaz túl sok infót. (konkrétan semmit)

    ubuntu 12.04 | i-MSCP 1.1.0-rc4.7

    Edited once, last by Lazarevics ().

  • Nos, ma feltettük mi is egy új szerverre. Egyelőre minden okésnak tűnik, azt hiszem elkezdem megcsinálni rá azokat a fejlesztéseket amiket hiányolok belőle.

    i-MSCP 1.5.3
    Plugins (latest version): ClamAV, CronJobs, DomainAutoApproval, LetsEncrypt, OpenDKIM, PanelRedirect, PhpSwitcher, PolicydSPF, Postgrey, RecaptchaPMA, RoundcubePlugins, SpamAssasin, WHMCS

  • Készített már valaki magyar nyelvű programcsomagot?
    Dolgozok a Wordpress legújabb változatának elkészítésén, de még valami nem stimmel, a config.php -t nem generálja le...

    i-MSCP 1.5.3
    Plugins (latest version): ClamAV, CronJobs, DomainAutoApproval, LetsEncrypt, OpenDKIM, PanelRedirect, PhpSwitcher, PolicydSPF, Postgrey, RecaptchaPMA, RoundcubePlugins, SpamAssasin, WHMCS

  • Nekem van magyar Joomla, WP, CMSMS, mybb. A WP meg install után 1 klikk frissítés... nem kinlodok vele egyelőre :)

    ubuntu 12.04 | i-MSCP 1.1.0-rc4.7

    Edited once, last by Lazarevics ().

  • Nem hagytak ki valamit az angol nyelvű telepítési útmutatóban a wiki részben a Debiánhoz? Túl egyszerűnek tűnik a telepítése az iscp-hez képest.