Tapasztalatok

  • Szerintem nem, bár nekem Ubuntun fut. Ennél egyszerűbb valóban nem lehet. Letölt=>kicsomagol=>./imscp-autoinstall és megvárod míg végez.


    Nekem az utolsó stable van fent 1.0.3.0, de a bétákat is nézegetem virtualis gépen

    ubuntu 12.04 | i-MSCP 1.1.0-rc4.7

  • Baromi egyszerűnek tűnik ubuntu alatt is. Iscp-nél sokkal több adatot kellett kitölteni a telepítéskor, mint például email cím, nameszerver, adatbázis és ftp név és jelszó. Ilyenek ha itt nincsenek, mikor tölti ki vagy változtatja meg az ember? Azt csak imádom, ha minden egyszerűen megy. Iscp esetén a nameszerver beállítása során voltak gondjaim.

  • Névszerverrel sincs semmi gond, a wildcardot viszont neked kell a sablonba betenni. Meg még sok kis apróság, ezt majd úgyis látod menet közben..

    ubuntu 12.04 | i-MSCP 1.1.0-rc4.7


  • Szép, köszönjük! Bár ez a magyar fórum nem túl aktív :S


    Nincsmit, lesznek még fejlesztések, mert vannak ötleteim. :) Remélem rájövök, hogy tudom használni a git-et rendesen (sajnos ebben totál tapasztalatlan vagyok még), és akkor talán a master-be is be tudom majd küldeni ezeket a fejlesztéseket.

    i-MSCP 1.5.3
    Plugins (latest version): ClamAV, CronJobs, DomainAutoApproval, LetsEncrypt, OpenDKIM, PanelRedirect, PhpSwitcher, PolicydSPF, Postgrey, RecaptchaPMA, RoundcubePlugins, SpamAssasin, WHMCS

  • Bekerült a hivatalos master -be a fejlesztés, hála Nuxwin -nek, úgyhogy a következő változatokba már nem kell majd külön ezt megcsinálnom. :)

    i-MSCP 1.5.3
    Plugins (latest version): ClamAV, CronJobs, DomainAutoApproval, LetsEncrypt, OpenDKIM, PanelRedirect, PhpSwitcher, PolicydSPF, Postgrey, RecaptchaPMA, RoundcubePlugins, SpamAssasin, WHMCS

  • Ennyi már nem is foglalkozik vele a Magyar fórum? Nekem is i-MSCP van 2 éve!