Hogyan kell frissíteni?

  • Hello ;


    Please, post us the /var/log/imscp/imscp-build.log file.


    BTW: seem like the error is about bind9. Check the bind9 configuration and try to run


    Code
    1. apt-get install -f


    and then, if all goes fine, rerun the i-MSCP installer


    Thank you for using i-MSCP.

    badge.php?id=1239063037&bid=2518&key=1747635596&format=png&z=547451206

    Edited once, last by Nuxwin ().

  • badge.php?id=1239063037&bid=2518&key=1747635596&format=png&z=547451206

  • Heló
    Ha már frissítésről szól ez a topic úgy gondolom itt a helye, hogy megkérdezzem van e valakinek már tapasztalata abban amit én szeretnék végrehajtani.
    Nos a következő a helyzet:
    Jelenleg a szerveremen 1.0.3.0(php-fcgi) verzió van telepítve de egy kis módosítással az apache-ban.
    A gyári beállítása ugyanis harmatgyenge ahhoz hogy lekezelje azt a request mennyiséget ami a szervert terheli.
    Jelenleg úgy 12-15 oldal van a szerveren és mivel torrent trekkerekröl van szó így az announce.php-k miatt kellett módosítanom az apachet.
    A lényeges kérdés:
    A leírásokban szereplő frissítési eljárással frissítek 1.1.1-re....nade ebben már php-fpm rendszer ketyeg így nem tudom hogy az én eredeti apache beállításom marad, vagy lecseréli a php-fpm gyári vackára?

  • Szerintem cseréli, mert felül írja a régebbit... tehát az apache -ot is. :/

  • igen lecseréli, tehát elötte érdemes egy mentést készíteni az apache és fpm beállításokról.
    Igazából ezen már túl vagyok, azóta fpm-ngix(cache) kombinációval használom a gépet így lényegesen gyorsabb a kiszolgálás